Aktywna tablica 2019

„Aktywna tablica” to program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019. Program ten jest finansowany w 80 % ze środków budżetu państwa i co najmniej 20 % wkładu własnego samorządów. Nasza szkoła złożyła wniosek w tym roku . Został on pozytywnie zaopiniowany, a nasza placówka zakwalifikowała się do programu. Dzięki dofinansowaniu na kwotę 17 500 złotych trzy klasy w szkole  zostały wyposażone w sprzęt pozwalający na  zastosowanie nowoczesnych technik ITI w nauczaniu . Szkoła wzbogaciła się o 65 – calowy, nowoczesny monitor interaktywny, którzy wspaniale urozmaica lekcje, oraz dwie tablice multimedialne. Mamy nadzieję , że działania te pozytywnie wpłyną na poprawę efektów kształcenia w naszej placówce.