Godziny pracy biblioteki szkolnej:

Poniedziałek: 7:30-9:10  oraz  13-15

Wtorek: 7:30- 8:25 oraz 14-15

Środa: 12:30-13:30

Czwartek: 9:00-9:45 oraz 11:15- 12:05

Piątek: 8:15-9:00

ZASADY KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI SZKOLNEJ W CZASIE TRWANIA EPIDEMII COVID-19

1. Biblioteka szkolna jest do dyspozycji uczniów i nauczycieli w wyznaczonych godzinach.
  2. Uczniowie wypożyczający pozycje książkowe mogą korzystać z biblioteki, na następujących zasadach:

1) wchodzą do biblioteki pojedynczo;

2) dezynfekują dłonie przy wejściu;

3) zachowują dystans społeczny między pracownikiem nie mniejszy niż 1,5 m;

4) wskazują bibliotekarzowi pozycję do wypożyczenia.

1. Uczniowie zwracający książki do biblioteki, składają je na stoliku przy wejściu do biblioteki z zamieszczoną na kartce włożonej w książkę informacją: imię i nazwisko ucznia, klasa, data zwrotu. Uwzględniony zostaje konieczny okres 2 dni kwarantanny dla książek i innych materiałów przechowywanych w bibliotekach. Odizolowane egzemplarze będą wyłączone z wypożyczania do czasu zakończenia „kwarantanny”. Po tym okresie książka wraca do użytkowania.
  2. Uczniowie są informowani na początku roku szkolnego, przez wychowawcę i nauczyciela biblioteki o zasadach korzystania z biblioteki szkolnej.