Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 23.04.2024r. Komenda Powiatowa Policji w Zgierzu zorganizowała Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zgierzu. Turniej składał się z dwóch części: testu sprawdzającego wiedzę o ruchu drogowym oraz przejazdu rowerem po torze przeszkód.
Uczniowie naszej szkoły wystartowali w dwóch kategoriach wiekowych.

I tak 3 osobowa drużyna
(2009-2011) w składzie: Patrycja Różycka, Maria Szpakowska, Aleksy Frątczak wywalczyła I miejsce, a tym samym awans do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 23.05.2024r. w Piotrkowie Trybunalskim.

Natomiast 3 osobowa drużyna (2012-2014) w składzie: Łucja Byczkowska, Łucja Szpakowska, Zuzanna Andrzejczak zajęła II miejsce.
Tak wysokie miejsca są wynikiem intensywnych przygotowań, zarówno rozwiązując testy, jak i ćwicząc tor przeszkód (a pogoda w tym roku nas nie rozpieszczała). Wielkie gratulacje dla zwycięzców. Trzymajcie kciuki za udany występ na etapie wojewódzkim.
Iwona Dębowska